Дистанційний день відкритих дверей

Опубліковано: 6 Травня 2020

News image

24 квітня 2020 року факультет математики та інформатики провів онлайн-зустріч з абітурієнтами у рамках Дня відкритих дверей Чернівецького університету.

Хоча для нашого факультету День відкритих дверей є традиційним заходом, але у такому форматі він був проведений вперше. Викладачі та студенти факультету розповіли багато цікавої інформації про навчання на факультеті та про перспективи працевлаштування після його завершення, про спеціальності: “Комп’ютерні науки”, “Математику”, “Прикладну математику”, “Середню освіту (математику)”, “Середню освіту (інформатику)”, “Системний аналіз”, а також про особливості вступу, закликаючи відкинути всі сумніви та впевнено робити перший крок до омріяної мети.