ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ: 1243 ШКОЛЯРІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ

Опубліковано: 8 Травня 2019

News image

1243 учні шкіл з усіх регіонів України взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів Малої академії наук. З них 618 осіб отримали призові місця: 79 – перше місце, 209 – друге та 330 – третє. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час закриття Фінального етапу конкурсу сьогодні, 6 травня 2019 року, у приміщенні КПІ.

Теми досліджень були надзвичайно різноманітні – від «Аксіологічні аспекти у фентезі К. Льюїса «Хроніки Нарнії»: філософсько-релігійний аспект» до комп’ютерного моделювання освітленості об’єктів та використання несортованих відходів пластику для фільтрації сильно забрудненої води. З учасниками та їхніми темами можна ознайомитися у програмі заходу за посиланням.

Загалом конкурс проводиться за дванадцятьма науковими відділеннями, кожне з яких має свої секції. Зокрема, йдеться про відділення  «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Мовознавства», «Філософії та суспільствознавства», «Історії», «Наук про Землю», «Технічних наук», «Комп’ютерних наук», «Математики», «Фізики і астрономії»,  «Економіки», «Хімії і біології», «Екології та аграрних наук».