18.10.2018
Володимир Михайлюк (Чернівці)
We study compact subsets in a partial metric space (X,p). We obtain that compactness, sequential compactness and countable compactness are equivalent properties for subsets of a partial metric space. Moreover, we show that any compact partial metric T2-space is metrizable.
01.11.2018
Олена Карлова (Чернівці)
We introduce a class of functionally fragmented functions and prove that: 1) every functionally fragmented function on a paracompact space is σ-discrete decomposable; 2) every functionally fragmented function on a Lindelöff space is countably fragmented.
15.11.2018
Олександр Маслюченко
Проблема Борсіка полягає в характеризації четвірок (C(f),Q(f),E(f),A(f)) для функцій f, що визначені на метризовних просторах, чи хоча би для функцій, що визначені на площині (тут символами C(f), Q(f), A(f) та E(f) ми позначаємо відповідно множину точок неперервності, квазінеперервності, кліковості та одночасної квазінеперервності зверху та знизу). Борсіком було охарактеризовано ці четвірки для функцій, що визначені на числовій прямій а також наведено приклад, що показує хибність його характеризації для функцій на площині. Ця доповідь присвячена встановленню однієї необхідної умови на четвірку (C(f),Q(f),E(f),A(f)), яка прояснює приклад Борсіка.
29.11.2018
Володимир Михайлюк
It is a joint result with Roman Pol concerning the existence of everywhere discontinuous separately continuous function e:X×K→{0,1} defined on a product of a Baire space X and a compact space K. This implies a negative answer on a question of Talagrand.
13.12.2018
Михайло Попов (Чернівці)
Доведено, що повне бінарне дерево у σ-повній булевій алгебрі еквівалентне дереву двійкових інтервалів тоді і лише тоді, коли дане дерево є нескінченно малим та ін'єктивним.
21.02.2019
Володимир Михайлюк (Чернівці)
Доповідь присвячена властивостям нарізно неперервних функцій на добутку узагальненого впорядкованого і компактного просторів
21.03.2019
Олена Карлова (Чернівці)
Встановлено необхідні і достатні умови на підмножину досконало нормального простору для того, щоб ця підмножина була множиною точок рівномірної збіжності деякої збіжної послідовності дійснозначних функцій
04.04.2019
Олександр Маслюченко (Чернівці)
Буде встановлено що кожна лінійно неперервна функція належить до першого класу Бера. Крім того буде встановлено, що кожну функцію першого класу з деякої строго опуклої поверхні можна продовжити до лінійно неперервної функції на всьому просторі.